fbpx

Sport Recovery+(aleuroon / sooritusvõime / taastumine) 4kg

35,00


Maksimaalse võimekusega lihased ja kiire taastumine pingutusest. Iga päev!

Täiendsööt. Horsefood Sport Recovery+ granuleeritud lisandit kasutatakse ühe komponendina ka Horsefood`the best söödas, Refit Energybrok. Siiski, kõik hobused ei vaja söödast saadavat energiatihedust/toiteväärtust, kuid ometi vajavad ka nemad maksimaalse võimekusega lihaseid ja tuge pingutusest taastumiseks. Teatud isendid võivad vajada lisatuge, kas siis vigastusest taastumise järgselt või tippsoorituse juures treenimisel.

See hiljuti väljatöötatud ja praktikas professionaalsete ratsasportlaste poolt tunnustatud lisand sisaldab nisu hästi diferentseerunud varuvalkusid, kui väärtuslikku  a l e u r o o n i  komponenti. Horsefood Sport Recovery+ graanulid sisaldavad suurel hulgal naturaalseid komponente, B- ja E-vitamiini, magneesiumi, rauda, tsinki ning furalic acid, mis omab antioksüdantiivset toimet.

  • Naturaalne ja tervislik lahendus kiireks taastumiseks ja maksimaalseks soorituseks.
  • Immuunsüsteemi tugevdamise kaudu paranevad vereväärtused.
  • Kindlustab seedetrakti head funktsiooni.
  • Parandab sööda efektiivsust, toitainete imenduvust, mineraalainete omastatavust.
  • Toetab lihaste arengut ning takistab piimhappe kuhjumist organismi.
  • Vähendab stressi.
  • Normaliseerib/taastab südamelöögisageduse peale pingutust.

Koostis: Aleuroon 50%, hüdrolüüsitud nisuvalk 24%, täistera-nisumanna, oder, kaltsiumkarbonaat, melass, vitamiinid, mineraalid.

Annustamine/päevas:

Raske töö – 20gr/100kg kehakaalu kohta (1mõõtlusikas = 80,0gr).

Pakend: 4kg – laokaup, 10kg HF ämbris – ettetellimisega, 20kg paberkotis – ettetellimisega!


MIlline on toote Grainwise Tarwe Aleurone (Nisu aleuroon) tervislik mõju?

 

TOOTE EELISED:

100% looduslik. Grainwise Tarwe Aleurone on üks nisutera seitsmest kihist (aleuroonkiht), mis on teraviljast eraldatud arvukate valgukehade poolt. Kasutatud eraldamise tehnika on ainulaadne ja selle patent kuulub Bühler Grain-Wise’ile. Aleuroonkiht sisaldab juba looduslikult vitamiine, mineraale ja teatud happeid. Loomulik koostis tagab organismis väga hea imendumise.

Põletikuvastane. Uuringud näitavad, et Grainwise Tarwe Aleurone mõjutab positiivselt kogu verepilti. Valgete vereliblede hulga kasv tõstab immuunsust (valge verelible=immuunrakk).

Antibakteriaalne. Fütiinhappe (mis hävitab baktereid) sisalduse tõttu mõjub Grainwise Tarwe Aleurone antioksüdandina (neutraliseerib kahjulikke mõjusid ja toetab ensüümide tootmist ning hormoon- ja immuunsüsteemi) ja põletikuvastasena (omadus, mis mõjub positiivselt põletiku poolt soodustatud nahahaiguste korral).

Tõstab taastumisvõimet. Grainwise Tarwe Aleurone aeglustab südame tööd ja kiirendab organismi taastumist pärast stressirikast perioodi ja/või pingutust. Kreatiini-kinaasi näitaja vähenemine veres on märk sellest, et rakkude hävimine toimub aeglasemalt, mis tähendab, et looma füüsiline vorm on parem.

Toetab immuunsüsteemi. Uuringud näitavad, et Grainwise Tarwe Aleurone mõjutab positiivselt verepilti. Grainwise Tarwe Aleurone tõstab gammaglobuliinide, eosinofiilide ja leukotsüütide tootmist, mis mängivad olulist rolli parasiitide, viiruste ja bakterite hävitamises ning omavad positiivset mõju tõuaretuses.

Taastab soolestiku bakterite tasakaalu. Tänu nisu aleuroonkihis sisalduvatele kiudainetele paraneb toitumise kvaliteet ja soolestiku mikrofloora ning alaneb mao pH-tase.

Suurendab vitaalsust. Grainwise Tarwe Aleurone suurendab punaste vereliblede tootmist, mis omakorda hoolitsevad kopsude ja teiste kudede hapnikuga varustamise eest, ja see tõstab energiataset. Energiataset tõstab ka tootes sisalduv B-vitamiin.

Allikas: VanCorp Agenda/Editie 2018

 

Laos

Sport Recovery+(aleuroon / sooritusvõime / taastumine) 4kg

Laos