fbpx

Kruidenstruktuurmix (kaeravaba / tervisemüsli / hingamine / sport) 20kg

29,00

Täissööt. Kaeravaba, äärmiselt kergelt seeduv taimemüsli, mis sobib söötmiseks kõikidele hobustele/ponidele. See väärtuslik segu toetab viljakust, kasvu, arengut, sooritusvõimet ja tervist!

Madala suhkrusisaldusega. Tervislik segu, mis sisaldab kergelt seeduvaid eeltöödeldud teraviljahelbeid, kuivatatud porgandeid, hernehelbeid ning kliisid. Värsked lutsernivarred pakuvad piisavalt kiudu ning müslisegust saab tänu lisatud maitseürtidele abi ka kergemate hingamisteede probleemide puhul. Raskematel juhtudel soovitatakse mixile lisada Julian&Jones Breath vedelat söödalisandit).

Sisaldab väärtuslikke linaseemneid, mis soodustavad seedimist ning Omega-3/Omega-6 asendamatuid rasvhappeid, mis toetavad keha kaitsevõimet! See müsli sisaldab sigurijuurt, inuliini(prebiootikum) ja võimsaid ürte.

Sisaldab kõike nõutud vitamiine ja mineraale, mida hobune vajab iga päev! VÄÄRTUSLIK MÜSLISEGU, MIS  SOBIB SÖÖTMISEKS IGALE HOBUSELE/-PONILE!

Hobuse poolt seeditav energia 14,0MJ/kg
Hobuse poolt seeditav toores valk 9,3%

Koostis: odrahelbed, maisihelbed, kaerakliid, päevalilleseemnejahu, lutsern, hernehelbed, linaseemned, peedimelass, nisupeenkliijahu, linaseemneõli, maisihelbed, kaltsiumkarbonaat, sigurijuur(prebiootikum), oder, naatriumkloriid, monokaltsiumfosfaat, magneesiumoksiid.

SÖÖTMISSOOVITUSED 100kg/kehakaalu kohta:
Ülalpidamine – 0,3-0,4kg
Kerge töö – 0,4-0,5kg
Keskmine koormus – 0,5-0,6kg
Kõrgeim koormus – 0,6-0,7kg

Laos

Kruidenstruktuurmix (kaeravaba / tervisemüsli / hingamine / sport) 20kg

29,00