Veulenkorrel Start 5mm (varsad alates 3-elunädalast / sisaldab märapiima) 20kg

25,00

 


Täissööt. HORSEFOOD VEULENKORREL START  on turvaline valik varsale, et teda tutvustada tahke toiduga või üleminekuks kõvasöödale. Horsefood`The best Veulenkorrel Start sisaldab kõiki toitaineid õiges vahekorras, mis on vajalikud varsa elujõuliseks arenguks ja kasvuks. Need graanulid sisaldavad kõrgekvaliteedilist teravilja, märapiimapulbrit ning kergelt seeduvaid sojaube, mis aitavad näiteks ka ennetada koolikuprobleeme.

Horsefood varsagraanulid on äärmiselt kergelt seeduvad, sisaldavad rohkelt vitamiine/mineraale ning foolhapet, mis on optimaalne turvaliseks varsaarenguks kuni +/- 1/2 aastaseks saamiseni. Horsefood varsagraanulitelt minnakse hiljem üle Jaarling/Merriebrokken söödale, mis annab Teie loomale turvalise tuleviku!

  • Graanulid on suurusega 5mm. 
  • Sisaldab foolhapet ja vaskkelaati. Vaskkelaat on vase orgaaniline vorm ja imendub kergelt vereringesse, esitamata liigset koormust varsa tundlikule seedesüsteemile!
  • E-vitamiini 300mg.

Koostis: oder, nisupeenkliijahu, sojajahu, nisujahu, röstitud sojaoad, premix, kriit, peedimelass, kartulitärklis, märapiim, sojaõli, sool, ürdid.

Hobuse poolt seeditav energia 15,0MJ/kg
Hobuse poolt seeditav toores valk 13,6%

SÖÖTMISSOOVITUSED: varsad alates +/- 3-ndast elunädalast kuni +/- ühe eluaastani 0,8kg/päevas. Edasi pakkuda järk-järguliselt sälgude-/märagraanulit.

Laos

Veulenkorrel Start 5mm (varsad alates 3-elunädalast / sisaldab märapiima) 20kg

25,00